hydraulik

NA WYCIĄGNIĘCIE ZŁOTEJ RĄCZKI

Oferujemy pełen zakres usług związanych z drobnymi naprawami w domach, mieszkaniach i biurach. Skupiamy doświadczonych fachowców wielu branż, którzy zajmują się usuwaniem wszelkich usterek, pracami hydraulicznymi, elektrycznymi, stolarskimi, przeprowadzaniem remontów, porządkowaniem ogrodów i pomieszczeń
czy czyszczeniem basenów.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie za rozsądną cenę, a nasz pakiet abonamentów, programy lojalnościowe i regulamin świadczenia usług gwarantują klientom satysfakcję, komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

Co nas wyróżnia?

> najwyższy poziom usług
> wieloletnie doświadczenie
> starannie dobrani fachowcy
> usługi w rozsądnej cenie
> wystawiamy faktury VAT
> zapewniamy diagnozę w cenie usługi
> realizujemy zlecenia specjalne na życzenie klienta
> zapewniamy regulamin świadczenia usług

Obsługa serwisu 24 GODZINY
przez 7 dni w tygodniu!
DZWOŃ!

698 789 789

narzędzia
Zaufali nam:
opinia
Dominika,
na urlopie wychowawczym, 34 l.
Gdy widzę, jak bardzo mój mąż jest zmęczony po powrocie z pracy, nie potrafię prosić go o wykonanie drobnych napraw w domu. Wolę żeby pobawił się z naszą córeczką, a o pomoc proszę pracowników Homeservice24. Potrafią wszystko naprawić za niewygórowaną cenę, ja mam zadbany dom, a mój mąż trochę wolnego czasu, którego tak bardzo potrzebuje.
opinia
Krzysztof,
właściciel sklepu, 45 l.
Nie mam smykałki do prac domowych, nie potrafię naprawić kranu, wymienić zamka w drzwiach, lepiej żebym nie zabierał się za malowanie mieszkania, bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Przez wiele lat unikałem jak ognia rozmów z żoną na temat napraw i remontów, ale w końcu mam święty spokój! Wykupiłem abonament miesięczny w Homeservice24, teraz żona dzwoni do nich.
opinia
Magda,
specjalista PR w dużej korporacji, 30 l.
Dużo pracuję i szczerze mówiąc po powrocie do domu w ciągu tygodnia marzę wyłącznie o odpoczynku. Weekendy poświęcam znajomym, śpię, robię coś dla siebie, nie mam głowy do szukania fachowców, którzy dokonają w moim domu napraw. Homeservice24 ułatwia mi życie, bo w jednym miejscu mogę znaleźć specjalistę każdej branży.