Zaufali nam:
opinia
Dominika,
na urlopie wychowawczym, 34 l.
Gdy widzę, jak bardzo mój mąż jest zmęczony po powrocie z pracy, nie potrafię prosić go o wykonanie drobnych napraw w domu. Wolę żeby pobawił się z naszą córeczką, a o pomoc proszę pracowników Homeservice24. Potrafią wszystko naprawić za niewygórowaną cenę, ja mam zadbany dom, a mój mąż trochę wolnego czasu, którego tak bardzo potrzebuje.
opinia
Krzysztof,
właściciel sklepu, 45 l.
Nie mam smykałki do prac domowych, nie potrafię naprawić kranu, wymienić zamka w drzwiach, lepiej żebym nie zabierał się za malowanie mieszkania, bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Przez wiele lat unikałem jak ognia rozmów z żoną na temat napraw i remontów, ale w końcu mam święty spokój! Wykupiłem abonament miesięczny w Homeservice24, teraz żona dzwoni do nich.
opinia
Magda,
specjalista PR w dużej korporacji, 30 l.
Dużo pracuję i szczerze mówiąc po powrocie do domu w ciągu tygodnia marzę wyłącznie o odpoczynku. Weekendy poświęcam znajomym, śpię, robię coś dla siebie, nie mam głowy do szukania fachowców, którzy dokonają w moim domu napraw. Homeservice24 ułatwia mi życie, bo w jednym miejscu mogę znaleźć specjalistę każdej branży.